Kino alternatywą dla grilla. Kino Roma zaprasza na majowe wieczory filmowe…

erawaKultura
komentarzy

Film w kinie alternatywą dla majowego grillowania. Kino Roma w Rawie Mazowieckiej wychodzi do lokalnych kinomaniaków z ciekawą propozycją filmową. W majowe weekendy, na dużym ekranie, prezentowane będą dwie wybrane kinowe produkcje. Oferta jest o tyle ciekawa, iż bilet na podwójny seans będzie kosztował zaledwie 12 zł.

fot. Oficjalny plakat nadchodzącej edycji.

Jak mówi Robert Siemiątkowski, ajent Kina Roma w Rawie Mazowieckiej, taka filmowa propozycja to bezpośrednia odpowiedź na sugestie lokalnych kinomaniaków. Nowa formuła cyklicznych spotkań ma być alternatywą dla majowego grillowania. Seanse zaplanowane są na trzy pierwsze majowe weekendy. I tak odpowiednio będzie można zobaczyć:
3-5 maja: filmy „Jesteś Bogiem” (20:00) oraz „Atlas chmur” (21:40)
10-12 maja: filmy „Bejbi Blues” oraz thriller „Sęp”
17-19 maja: polską komedię „Dzień kobiet” oraz komedię o lekkim zabarwieniu erotycznym „Niewierni”.

Jak zapowiada organizator wieczorów, do każdego biletu będzie dodawany prezent niespodzianka. Bilety na seanse można rezerwować telefonicznie pod numerem 601295967. Szczegóły oferty dostępne są także na stronie Miejskiego Domu Kultury – www.mdkrawa.pl

Ze względu na stałą współpracę z Kinem Roma dla Internautów serwisu eRawa.pl mamy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na pierwszy „wieczór filmowy” w kinie Roma (3-5 maja). Aby zdobyć zaproszenie wystarczy kreatywnie, najlepiej w rymowany sposób dokończyć stwierdzenie Bilet wędruje do Weroniki Wiśnik, za proste spuentowanie naszego konkursowego hasła: „Chodź ze mną do kina, bo fajna ze mnie dziewczyna”. Wybór był oczywisty, takiej pewności siebie trudno nie nagrodzić. Do Weroniki leci podwójne zaproszenie na pierwszy weekend filmowy.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz