Kokaina w bananach już w sprzedaży? Narkotyk zabezpieczony również w hurtowni pod Rawą Mazowiecką

erawaPowiat
komentarzy

Ponad 160 kg kokainy zabezpieczyli Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z Komendy Stołecznej. Mundurowi podają, że wartość narkotyków przekroczyła 30 mln zł. 

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, narkotyki z bananami trafiły do hurtowni w Podkonicach z Afryki Południowej. Informatorzy podają, że o zdarzeniu policję poinformował jeden ze sklepów, do których trafiły trefne kartony z owocami. Policyjne działania prowadzone są na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. 

Zgodnie z ustaleniami dziennikarzy RMF FM, po kilka kilogramów kokainy odkryto w placówkach spożywczych na Śródmieściu – o czym personel sklepu powiadomił policję, później na Mokotowie i Bielanach. Następnie nadeszły zgłoszenia z podwarszawskich miejscowości. Media informują, że spore transporty trafiły do Tomaszowa Mazowieckiego i Wielunia w województwie łódzkim.

 
O Rawie Mazowieckiej stało się głośno, ale to właśnie z Podkonic, a nie Rawy Mazowieckiej, banany „z wkładką” miały trafić do jednej z sieci marketów. W samej hurtowni zabezpieczono 120 kg narkotyku, pozostała część miała już trafić do sklepów.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz