Kolejna edycja AreU9ted? za nami. Tegoroczne wydarzenie było ukłonem dla klasyki

erawaMagazyn
komentarzy

Około 150 wyselekcjonowanych samochodów pojawiło się nad rawskim Zalewem Dolna. To była już piąta odsłona motoryzacyjnego święta. 

Nie bez przyczyny weekendowe (16-18.06) wydarzenie motoryzacyjne odbyło się pod hasłem „Respect Your Elders” – szanuj swoich przodków. Na terenie Hali OSiR w Rawie Mazowieckiej pojawiło się wiele zabytkowych perełek. 
– Tegoroczna edycja była zupełnie inna. W swoich wyborach nastawiliśmy się z reguły na auta klasyczne. W naszej klasyfikacji jeśli mieliśmy dokonywać wyboru między dwoma autami, to wybieraliśmy stare. Mogę śmiało stwierdzić, że ta rygorystka z roku na rok jest na coraz wyższym poziomie. Nasze gusta i wymagania są coraz większe, a i poziom aut rośnie. W przyszłym roku pewnie nie będzie łatwiej wybrać – mówi mówi Szymon Stawiński z AreU9ted? 

Rawska impreza motoryzacyjna cieszy się uznaniem w środowisku. Co swobodnie można stwierdzić po ilości zgłoszeń, które wpłynęły do organizatorów, a tych było ponad 300.
– Nasze wydarzenie jest znane i cieszy się naprawdę dużą popularnością. Ludziom podoba się to, że jesteśmy w centralnej części Polski, że jest dobry dojazd. Ale docierają do nas głosy, że AreU9ted? wyróżnia przede wszystkim klimat – dodaje Szymon Stawiński. 

Zapytany o 5 najciekawszych projektów, dla których warto było pojawić się w weekend w Rawie Mazowieckiej odpowiedział:
– Tych ciekawych projektów uważam, że było 150. Ale z pewnością ciekawe jest również to, co jest inne. A inny jest Chevrolet, który jest amerykański, garbusy i cała strefa tych starych samochodów, stare mercedesy. Naprawdę jest co oglądać i o czym rozmawiać – podsumował Stawiński. 

Kolejna edycja zaplanowana jest na 14-16 czerwca przyszłego roku. Już teraz serdecznie zapraszamy. A dla tych, którym nie udało się wybrać na AreU9ted? podrzucamy naszą galerię

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz