Kolejna stłuczka nad rawskim Zalewem Tatar. Skrzyżowanie ul. Słowackiego i Wyzwolenia ponownie zbiera żniwo

erawaMiasto
komentarzy

Wymuszenie pierwszeństwa prawdopodobną przyczyną kolizji nad Zalewem w Rawie Mazowieckiej. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Kolizja, o której mowa, miała miejsce wczoraj (13.03) na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z Tatar. Tam zderzyły się ze sobą mazda 3 i honda crv. To już kolejna stłuczka do jakiej doszło na wspomnianym skrzyżowaniu. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Rawa Mazowiecka oraz zastępcę dowódcy JRG. Strażacy zabezpieczyli teren i przystąpili do dalszych działań. 
– Kierujące znajdowały się poza pojazdami bez widocznych obrażeń, dlatego udzielono im wsparcia psychicznego i zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje bryg. Marcin Szymański, pełniący obowiązki Komendanta PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Strażacy odłączyli akumulatory w pojazdach, rozlane płyny samochodowe posypali sorbentem i usunęli resztki kolizji. Przy zdarzeniu działała również rawska policja. Cała akcja trwała ponad godzinę, na szczęście żadna z kierujących nie musiała być hospitalizowana.
Więcej zdjęć z kolizji do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz