Kolejne popołudnie z muzyką klasyczną za nami. Tym razem w Rawie gościła rodzina Kaczmarków

erawaKultura
fot. Grzegorz Adamek
komentarzy

Widownia Miejskiego Domu Kultury wypełniona po brzegi. Niedzielny (4.08) koncert muzyki poważnej, niewątpliwe przypadł do gustu mieszkańcom miasta. 

Sierpień rozpoczął się w pełni a wraz z nim ruszają kolejne imprezy organizowane przez rawskie instytucje kultury. Tym razem na deskach MDK-u zagościła jedna z najbardziej muzykalnych rodzin w kraju, czyli doskonale znana rawianom, rodzina Kaczmarków. 

Iwona, Piotr, Adam oraz Wojtek to czteroosobowa familia, która urzekła uczestników wydarzenia niezwykle bogatym repertuarem. W swoich zasobach posiadają bowiem liczne arie, duety z opery oraz operetki. Wykonują również światowe i polskie przeboje muzyki estradowej, pieśni patriotyczne i religijne, a także utwory z musicali.

Iwona (sopran) oraz Piotr (tenor) zajmują się śpiewem zawodowo. Już na studiach występowali razem w chórze Filharmonii Łódzkiej. Ich synowie Wojtek (bas) oraz Adam (barwa klasyczna) to osoby, które mają już za sobą udział w programie „Mam talent”, a ich występy na YouTubie obejrzały miliony.

Program artystyczny zakończyły gromkie brawa od wszystkich słuchaczy. Na kolejne popołudnie z muzyką klasyczną zapraszamy już wkrótce. Więcej informacji niebawem.
Więcej zdjęć z niedzielnego koncertu autorstwa Grzegorza Adamka znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz