Kolejne spotkanie „Na tropie prawdy” już w najbliższy poniedziałek. Na projekcję filmu zaprasza Piotr Kwaśniak, organizator…

erawaMagazyn
komentarzy

Spotkania z cyklu „Na tropie prawdy” w Rawie odbywają systematycznie. Dziewiąte z nich będzie się różnić od poprzednich edycji. Tym razem publiczność będzie mogła towarzyszyć bohaterom filmu „The human experience”, którzy porzucili swoje dotychczasowe życie i wyruszyli na poszukiwania czegoś, co w życiu jest najważniejsze.

Spotkania organizowane pod hasłem „Na tropie prawdy” są poświęcone refleksjom dotyczącym naszego codziennego życia. W ubiegłych latach opowiadali o nich zaproszeni goście. Podczas tegorocznego spotkania mieszkańcy Rawy będą mogli obejrzeć film, w którym bohaterowie, dwaj bracia, odrzucą wszystkie dobra życia doczesnego i na wszystkie sposoby spróbują odnaleźć przyczynę, dla której żyją. Zaprezentowana historia ma pomóc, także rawskiej publiczności, odkryć rzeczywisty sens naszego istnienia.

Więcej o filmie oraz samym spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek (15.04) o godzinie 19:15 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, opowiada Piotr Kwaśniak, radny i organizator.
Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz