Kolejny rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rawo i Przyjaciele jesteście wielcy!

erawaMiasto
komentarzy

106 492, 73 zł to wynik tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której sztab miał miejsce również w Rawie Mazowieckiej. Tym razem graliśmy dla najmłodszych. 

To już kolejny Finał WOŚP, który odbył się w Rawie Mazowieckiej. To właśnie tu Stowarzyszenie Rawa i Przyjaciele stworzyło sztab, który podjął się zorganizowania tego niełatwego zadania. Śmiało można powiedzieć, że wykonali kawał dobrej roboty, której odzwierciedleniem jest zebrana kwota ponad 106 tysięcy złotych. 
– Gdy się dowiedziałem jechałem autem, uczucie to można porównać do skoku z bangi, max adrenaliny w ciągu setnej sekundy. Po zakończeniu Finału było wielkie zmęczenie, ale radość jeszcze większa, że udało się przekroczyć 100 tys – mówi szef sztabu WOŚP Rawa i Przyjaciele Mariusz Kozłowski. 

Swoje serca i portfele otworzyli mieszkańcy całego powiatu rawskiego i ich goście, to wszystko po to, aby wesprzeć tegoroczny cel: Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. 

Tegoroczne miasteczko WOŚP Rawa i Przyjaciele wyjątkowo znalazło się na terenie Miejskiego Domu Kultury. Wewnątrz odbyły się licytacje, pojawił się Bazarek Ekologiczny, punkt DKMS, a także wystąpili najmłodsi artyści.  

Gorąco było również na muzycznej scenie Finału. Przed rawianami wystąpili uczniowie szkół, lokalne zespoły oraz Papaya Band, Dreszcze, Paweł Mosiołek, a także gwiazda wieczoru – ŁZY. 

Ne można też zapomnieć o wyjątkowym pokazie mody w wykonaniu uczennic lokalnych szkół i rawskich amazonek. 

Nisko kłaniamy się także wolontariuszom. To również i ich zapał pozwolił zgromadzić tak dużą kwotę. 

Do rawskiego sztabu też i w tym roku przyłączyła się Biała Rawska. Dzięki wspaniałej licytacji i zaangażowaniu wolontariuszy z tego terenu zebrano około ponad 13 tysięcy złotych. Zdjęcia z Białej znajdziecie tutaj. 

My także przyłączyliśmy się do wspólnego grania i przygotowaliśmy dla Was obszerną fotorelację. Sprawdźcie.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz