Kolejny rodzinny turniej za nami. Piłkarze walczyli o Puchar Ojca Przeora Klasztoru o.o. Pasjonistów…

erawaSport
komentarzy

Turniej rodzinny w Rawie Mazowieckiej to już tradycja. Okazuje się, że również zimowa odsłona wydarzenia cieszy się zainteresowaniem rawian. 

Zawody w halowej piłce nożnej odbyły się w minioną niedzielę (19.02) w Hali Millenium, gdzie zagrały ze sobą rodzinne drużyny. Każda z nich składała się z dwóch osób – rodzica i dziecka. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat i 10-15 lat.

W trakcie rozgrywek okazało się, że w młodszej grupie finał będzie miał charakter międzynarodowy. Francję reprezentowali Teo i Nico Oblette,a w zespole Polski wystąpili Mateusz i Marcin Lechowscy. Zwycięzcami okazali się rawianie, pokonując rywala 6:3. Trzecie miejsce w tej grupie zajęli Oskar i Jarosław Kitlińscy.

W grupie starszej również nie zabrakło emocjonujących meczy. Zwyciężyła drużyna Miśków w składzie: Adam oraz Adam Miśkiewiczowie. Drugie miejsce należało do Roberta i Mirosława Klimków, a trzecie do Kacpra oraz Wojciecha Patuszczyków.

W przerwie między rozgrywkami, widzom czas umilała grupa taneczna ze Szkoły Podstawowej nr 1, pod kierunkiem Renaty Węgrzynowskiej.

Organizatorzy dziękują za udział w zabawie i już teraz zapraszają na letnią odsłonę wydarzenia. 

Więcej zdjęć autorstwa Zbigniewa Urbańskiego do zobaczenia na stronie Urzędu Miasta.  

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz