Kolejny tragiczny wypadek na powiatowych drogach. W Niwnej śmiertelnie potrącony został 61-letni mężczyzna…

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Maz. / W Soszycach pieszy wtargnął pod jadącego Fiata Ducato
komentarzy

Kolejny tragiczny wypadek na drogach powiatu rawskiego. Tym razem w miejscowości Niwna, 22-letni kierujący samochodem osobowym Fiat Brava potrącił 61-letniego mężczyznę. W wyniku uderzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. To drugi tak tragiczny przypadek w ostatnich dniach na terenie powiatu. Policja apeluje o ostrożność na drogach…

Szybko zapadający zmierzch i niesprzyjające warunki drogowe, a do tego zaniedbania ze strony niechronionych użytkowników dróg. To wszystko sprawia, że w ostatnim czasie nie brakuje tragicznych drogowych zdarzeń. W sobotę (14.12) do potrącenia pieszego doszło w miejscowości Niwna. Tam 22-latek kierujący osobowym Fiatem potrącił 61-letniego mężczyznę, który znajdował się przy jezdni. Do wypadku doszło już poza terenem zabudowanym, na nieoświetlonym fragmencie drogi. W wyniku odniesionych obrażeń, pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Dwa dni wcześniej, do równie tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Soszyce. Tam z kolei kierujący Fiatem Ducato potrącił 30-letniego pieszego. Mężczyzna według wstępnych ustaleń, nagle wtargnął na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód. Pomimo akcji ratunkowej, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz