Komendant rawskiej policji odchodzi na emeryturę. Jerzego Majewskiego zastąpiła Joanna Dyśko

erawaPowiat
komentarzy

Insp. Jerzy Majewski, komendant powiatowej policji w Rawie Mazowieckiej, po 30 latach służby odszedł na emeryturę. Nowym szefem jednostki została podinsp. Anna Dyśko, która w maju ubiegłego roku została powołana na zastępcę komendanta. 

Zmiany personalne w rawskiej komendzie policji nastąpiły w ubiegłym tygodniu. Odwołany ze stanowiska Komendant KPP w Rawie Mazowieckiej, insp. Jerzy Majewski, od początku swojej zawodowej kariery związany był z lokalną komendą, pracował w wydziale kryminalnym i prewencji, a przez prawie dziesięć ostatnich lat pełnił w niej najwyższą funkcję.

Teraz, odchodzący na emeryturę komendant, swoje obowiązki przekazał zastępcy podinsp. Annie Dyśko, która w policji służy od blisko 21 lat i od początku związana jest ze służbą kryminalną rawskiej policji. Wcześniej pełniła funkcję naczelnika Wydziału Kryminalnego. Pani podinspektor, póki co, pełni obowiązki komendanta i najprawdopodobniej niedługo otrzyma oficjalną nominację na to stanowisko.

Obsadzona została również funkcja zastępcy komendanta. W miniony poniedziałek (18.04) powołana na nią została podinsp. Monika Hurko-Nesterowicz, policjantka z 25 letnim stażem, przez ostatnie cztery lata pracująca w biurze kontroli Komendy Głównej Policji.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz