Koncert nagrodą za cierpliwość rawian. W sobotę odbyła się impreza podsumowująca 29 miesięcy prac związanych z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej…

erawaKultura
komentarzy

Kilka okazji i jedno plenerowe wydarzenie. W sobotę odbyła się impreza podsumowująca chociażby koniec modernizacji sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie miasta. Do znaczącej okoliczności dołączyły także dwa jubileusze, urodziny samorządowego Radia RSC ze Skierniewic oraz drugi rok funkcjonowania galerii handlowej Rawa Mode.

Chyba nic nie zaskoczyło mieszkańców tak, jak pogoda. Choć w kalendarzu ostatni weekend października, pobiła ona nie jeden letni wieczór. Świętowanie było więc możliwe, tym bardziej, że dla rawian było podsumowaniem niełatwego czasu. I choć w jeden wesoły weekend trudno zapomnieć blisko 30 miesięcy drogowych utrudnień, prezent w postaci imprezy miał łagodzić niezbyt pogodne nastroje. Jak podkreśla Artur Piotrowski, prezes Rawskich Wodociągów i Kanalizacji, mieszkańcy Rawy i tak wykazali się anielską cierpliwością.
– Przeprosiny mieszkańców i finał 29 miesięcy pracy (…) Rawianie byli cierpliwi – mówił nam prezes Piotrowski, jednocześnie dodając, że prace, które są zrobione, to tylko pierwszy etap kompleksowego działania.

Na scenie rawianie mogli zobaczyć małych artystów z lokalnych szkół, teatralno-wokalną grupę Banana Perwers ze Skierniewic oraz tancerzy z Akademii Tańca 4-20. Finałem spotkania był koncert grupy Piersi. Skrót występów do zobaczenia w materiale…

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz