Konkurs fotograficzny trwa. Jeszcze możecie wysłać swoje „Spojrzenie zza okna”

erawaKultura
fot. MDK Rawa Mazowiecka
komentarzy

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej popiera akcję #zostańwdomu i przenosi swoją inicjatywę do sieci. Sprawdźcie co proponuje MDK. 

Zachęcając do kreatywnego spędzania wolnego czasu pojawił się pomysł skierowany do miłośników fotografii. Masz piękny widok z balkonu? Może podglądasz budzącą się do życia przyrodę w przydomowym ogródku? Zrób zdjęcie. Wykaż się kreatywnym podejściem do tematu „Spojrzenie zza okna” i wygraj nagrodę! 

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Rawy Mazowieckiej i powiatu rawskiego (od 12 roku życia wzwyż). 

Każdy uczestnik może zgłosić tylko JEDNO zdjęcie, które wykonał sam i ma do niego pełnię praw autorskich. Fotografię można wykonać przy użyciu dowolnego aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Dopuszczamy poddanie zdjęcia obróbce graficznej. 

Konkurs przeprowadzimy drogą ON-LINE. Aby wziąć w nim udział należy – zrobić zdjęcie i plik z rozszerzeniem „jpg” przesłać:

– drogą mailową pisząc na nasz adres: [email protected]

– lub poprzez wiadomość na facebook’owym profilu MDK

W wiadomości koniecznie prosimy podać: imię i nazwisko autora, miejscowość, wiek, dane kontaktowe (telefon/mail).

Na Wasze zdjęcia MDK czeka do wtorku, 21 kwietnia 2020 r. (do północy). 

Zgłoszone prace ocenią:

– komisja powołana przez organizatora, 

– internauci, którzy oddadzą swój głos poprzez tzw. lajk w głosowaniu internetowym na facebook’owym profilu MDK (głosowanie rozpocznie się 22 kwietnia i potrwa do 26 kwietnia, do północy),

– przedstawiciele patronów medialnych naszego konkursu: redakcji Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy oraz redakcji gazety i portalu mieszkańców ziemi rawskiej KochamRawę.pl

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie w linku

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz