[Konkurs] „SĘP” – premiera filmu w kinie „Roma”. Na zwycięzcę czeka podwójne zaproszenie na jeden z weekendowych seansów…

erawaKultura
komentarzy

Rawska premiera polskiego filmu „Sęp”, jest okazją do odwiedzenia Kina Roma. Seanse rozpoczynają się 1 lutego o godzinie 17:30. 

Polski thriller, w reżyserii Eugeniusza Korina, niedawno pojawił się na ekranach kin w kraju. Pierwsza projekcja filmu, z udziałem takiej obsady jak: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, czy Paweł Małaszyński, w Rawie odbędzie się 1 lutego. „Sęp” w rawskim kinie „Roma” będzie grany tylko do 7 lutego.

Ten, kto nie słyszał o filmie musi spodziewać się dreszczowca, podczas którego w centrum Europy zaczną bez śladu znikać ludzie. Śledztwo trafi do tytułowego Sępa, policjanta bez uczuć, który jest osobą twardą i bez zobowiązań. Będzie on nadzieją na rozwikłanie zagadki, jednak tylko do momentu poznania pewnej kobiety. Wtedy sytuacja się skomplikuje, a on sam stanie się ofiarą, która musi walczyć o życie.

Cena biletu ulgowego 13 zł (upoważnia do niego legitymacja szkolna, studencka, emerytalna). Bilet normalny 15 zł.

KONKURS: 
Jeśli miałbyś ochotę zobaczyć film nie kupując biletu, mamy do wygrania podwójne zaproszenie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kliknąć „lubię to” pod postem oraz wysłać e-mail na nasz adres [email protected], w treści podając tytuł innego filmu, w którym zagrał Paweł Małaszyński. Dodatkowo należy wpisać swoje imię i nazwisko, a później pozostaje tylko czekać na informację o zwycięstwie. Zaproszenie zostanie rozlosowane w sobotni poranek, tak, by zwycięzca mógł z niego skorzystać w nadchodzący weekend.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz