KONKURS – Wygraj bilet na świąteczny koncert Hanny Banaszak!!! Do rozdania mamy pięć podwójnych zaproszeń…

erawaBez kategorii
komentarzy

Już 22 i 23 grudnia w Rawie Mazowieckiej odbędą się tegoroczne świąteczne koncert. Miejski muzyczny prezent w tym roku, to wyjątkowy koncert Hanny Banaszak. Gwiazda na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpi łącznie 4 razy.

Po dwa koncerty zaplanowano na dwa grudniowe dni. Choć bilety nie są drogie, w tym roku to zaledwie 10 złotych, mogą być trudne do zdobycia. Przy takiej cenie zazwyczaj wejściówki schodzą jak „świeże bułeczki”. Internauci serwisu eRawa.pl mają jednak możliwość zdobycia biletów za darmo. Aby sprawić sobie tak wyjątkowy świąteczny prezent wystarczy zastosować się do poniższej instrukcji. Losowanie biletów w piątkowy wieczór. Życzymy kreatywności!!!

1. Kliknij tutaj i polub nasz facebook’owy profil
2. Uzasadnij dlaczego akurat TY masz wygrać wejściówkę
3. Uzasadnienie wyślij na adres [email protected]
4. W tytule maila wpisz „koncert świąteczny”
5. Czekaj na wybór Twojego maila!!!

Z pośród nadesłanych pomysłów, nasza redakcja demokratycznie wybierze pięć najciekawszych, które zostaną opublikowane oraz nagrodzone podwójnymi wejściówkami na koncert. Dysponujemy 3 podwójnymi zaproszeniami na 22 grudnia oraz 2 wejściówkami na następny dzień. Konkurs dotyczy koncertów, które odbędą się o godzinie 19.00. Dobór daty koncertu dla danego zwycięzcy będzie losowy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz