KONKURS – wygraj bilety na Walentynkową noc z Kinem Roma. Mamy dla Was jedną, podwójną wejściówkę…

erawaKultura
komentarzy

Zakochani kinomaniacy mogą w walentynkowy wieczór wybrać się do Kina Roma, gdzie przygotowana jest dla nich specjalna oferta. Bilet na podwójny seans można już nabyć w cenie 10 zł.   

A w ten wyjątkowy wieczór w rawskim Kinie Roma będzie można obejrzeć dwa filmy. Pierwszy z nich „Gambit – czyli jak ograć króla”, to typowa komedia kryminalna. Dobrana obsada powinna zachęcać do obejrzenia filmu. Na ekranie pojawi się Colin Firth oraz Cameron Diaz, która będzie uwodzić swoimi wdziękami. Film, który premierę w Polsce miał pod koniec ubiegłego roku, jest idealną propozycją na walentynki.

Druga projekcja to „Dom snów”, thriller, którego nie mogą przegapić fani Daniela Craiga. Opowieść o spokojnej rodzinie, która nagle znajduje się w domu z morderczą przeszłością, zaspokoi także miłośników mocniejszego, kinowego uderzenia.

Warto zaznaczyć, że liczba miejsc na podwójny seans jest ograniczona, a bilety można nabyć w kasie w cenie 10 zł.
Start projekcji: godz. 21:00.

Dla naszych internautów mamy konkurs, w którym do wygrania podwójna wejściówka, właśnie na walentynkowe seanse w Kinie Roma. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy kliknąć „lubię to” pod postem i na naszego maila [email protected] wysłać wiadomość. W treści podajemy nasze imię i nazwisko oraz pomysł na oryginalny prezent dla ukochanej osoby, który można wręczyć z okazji walentynek. Z pośród nadesłanych maili nasza redakcja wybierze najciekawszą propozycję. Zwycięzcę konkursu poznamy we wtorkowy wieczór. Powodzenia!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz