Krystian Krawczyk wicemistrzem w Pucharze Polski Środkowej MMA. Kolejne sukcesy zawodników Rawskiego Klubu Karate Kyokushin. Kliknij i zobacz video z walki…

erawaSport
komentarzy

Wicemistrzostwo w Pucharze Polski Środkowej przywiózł do Rawy Mazowieckiej zawodnik Rawskiego Klubu Karate Kyokushin, Krystian Krawczyk. Fighter wraz z drugim rawskim sportowcem, Adrianem Bartosińskim, reprezentowali miasto na 36 turnieju ALMMA w Zgierzu. Zawodnicy na turnieju walczyli pod okiem sensei Marcina Kopczyńskiego. 

fot. Najlepsi zawodnicy stanęli na podium. Zawodnik z Rawy zdobył wicemistrzostwo.

Adrian Bartosiński startował w formule junior do 73 kg. Zawodnik z Rawy walczył dzielnie, niestety w jednej z konfrontacji musiał uznać wyższość zawodnika z łódzkiego klubu Gracie Barra. Następnie w kategorii senior do 67 kg, full contact MMA rozpoczął swój występ Krystian Krawczyk. Krystian pokonując swoich wszystkich przeciwników dotarł do finału. Tam spotkał się z zawodnikiem z Łodzi. Po bardzo pięknej walce zdobył ostatecznie wicemistrzostwo w Pucharze Polski Środkowej. W rankingu generalnym zawodników turnieju ALMMA Krystian Krawczyk plasuje się na szóstej pozycji.

Organizatorem gali była Akademia Gracie Barra Łódź przy współpracy ze Sławomirem Cyplem. Udział w turnieju brało kilkadziesiąt klubów z całej Polski m.in. z Olsztyna, Łodzi, Konina, Poznania, Milicza, Słupska, Pabianic, a nawet z Gdyni.

Powyżej materiał video z walki Krystiana Krawczyka. Drugą część relacji można obejrzeć tutaj.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz