Kwarantanna w klasztorze Ojców Pasjonistów. Jak informuje parafia – potrwa ona do 1 października

erawaMiasto
komentarzy

Ojcowie Pasjoniści poinformowali o wykryciu u przebywającego w Rawie Mazowieckiej postulanta zakażenia wirusem COVID-19. Jak czytamy na profilu społecznościowym parafii pw. Św. Pawła od Krzyża – klasztor przebywa na kwarantannie. 

Od dziś (24.09) klasztor Ojców Pasjonistów z Rawy Mazowieckiej przechodzi kwarantannę epidemiologiczną. Ma ona potrwać do przyszłego czwartku, czyli 1 października.

W swoim oficjalnym komunikacie Ojcowie i Bracia Pasjoniści uspokajają parafian.

Drodzy! Jako klasztor mamy kwarantannę epidemiologiczną od dziś, czyli 24.09, do czwartku 1.10. br. W czasie kwarantanny Msze św. w kościele w dni powszednie tylko o 18.30 (tylko jedna intencja). W niedzielę porządek Mszy Św. nie ulegnie zmianie. Msze sprawować będą kapłani z zewnątrz. Wszystkie zamówione Msze św., które nie będą sprawowane w Kościele odprawione zostaną w tym samym czasie w kaplicy klasztornej. Gdyby osoby zamawiające Msze św. chciały przełożyć termin Mszy prosimy o wcześniejszy kontakt tel. 782137108. Kancelaria jest nieczynna do 02.10.2020. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod tel. podanym wcześniej. Kurs przedmałżeński będzie dopiero od 06.10.br g.19.00 W pierwszy piątek miesiąca 02.10 niestety nie pojedziemy do chorych. Trwajmy w modlitwie. Ojcowie i Bracia Pasjoniści.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz