„Kwiatki dla Ewy” już po raz piąty odbyły się w Rawie Mazowieckiej. Wydarzenie po latach ewoluowało…

erawaKultura
komentarzy

Specjalnie dla rawianek odbyła się kolejna edycja „Kwiatków dla Ewy”. Wydarzenie przygotowane z okazji Dnia Kobiet tym razem nie było jedynie muzycznym podarunkiem. Niedzielne (12.03) spotkanie okazało się być małym wykładem o relacjach damsko-męskich. 

Już po raz piąty w kaplicy na osiedlu Zamkowa Wola odbyło się wydarzenie zorganizowane dla pań przez Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej, Parafię Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata oraz Ognisko Muzyczne. Ta cykliczna impreza z roku na rok gromadzi swoich licznych sympatyków. Podobnie było i tym razem, rawianie po brzegi wypełnili kaplicę. 

Program niedzielnego wieczoru w całości poświęcony był relacjom między kobietami a mężczyznami. Całe spotkanie rozpoczął skecz kabaretowy w wykonaniu gimnazjalistów, gwiazdą tej edycji była jednak Mira Jankowska. Pomysłodawczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości, dziennikarka i publicystka udzieliła uczestnikom „Kwiatków dla Ewy” interesujących porad wpływających na ocieplenie stosunków między partnerami oraz dostarczyła widzom muzycznych wrażeń. Nie zabrakło też poezji. Utwory Aliny Dybały ze zbiorku poetyckiego „Zielono-Niebiesko” wyrecytowała młodzież. Wybrane wiersze również utrzymane były w klimacie całego spotkania. 

Więcej zdjęć z wydarzenia do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz