Kwiaty, życzenia i nagrody dla nauczycieli. W miniony piątek (14.10) w Starostwie Powiatowym świętowano Dzień Edukacji Narodowej…

erawaPowiat
komentarzy

Uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela odbyły się w piątek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej. Przybyli licznie pedagodzy tym miłym akcentem zaznaczyli swoje święto. 

Dzień Edukacji Narodowej w rawskim Starostwie Powiatowym od lat obchodzony jest w sposób uroczysty. Podobnie było i teraz. Przed zgromadzonymi wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, którzy dla nauczycieli przygotowali nie tylko skecz, ale także występ muzyczny. Później przyszedł czas na podziękowania i nagrody, a te trafiły do pedagogów i najzdolniejszej młodzieży. Ośmioro uczniów otrzymało Stypendia Starosty Rawskiego za wysokie wyniki w nauce i sporcie. 

Uznanie w formie nagrody pieniężnej otrzymali z Rawy Mazowieckiej: Arkadiusz Woszczyk – dyrektor ZSO, Tomasz Papis ZSO, Edyta Maria Paderewska ZSP im. Wł. Reymonta, Krzysztof Dariusz Gruchała ZSCEZiU im. M. Kopernika, Justyna Gruszfeld ZP, Justyna Trzcińska-Kuchta z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz z Białej Rawskiej: Katarzyna Dawidowicz ZSP. 

Stypendia Starosty Rawskiego otrzymali natomiast: Weronika Lusa ZSO, Jakub Polański ZSO, Hubert Nienałtowski ZSP, Dominika Trójkowska ZSP, Klaudia Niezabitowska ZSCEZiU, Paweł Domeradzki ZSCEZiU oraz Martyna Wieteska i Agata Potrzebowska z ZSP w Białej Rawskiej.

Pełna fotorelacja z uroczystości do zobaczenia na naszym kanale facebookowym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz