Lata doświadczenia. Ośrodek Szkolenia Kierowców Bednarski obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

„Nie ilość a jakość” – to dewiza Ośrodka Szkolenia Kierowców Bednarski z Rawy Mazowieckiej. Szkoła przez lata wyspecjalizowała się w nauczaniu kierowców kategorii B + A.

30 lat i kilka tysięcy nowych kierowców. Ośrodek Szkolenia Kierowców Bednarski z okazji jubileuszu istnienia podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia. 
– Przez te lata wiele się zmieniało. Wchodziły nowe przepisy, wymagano zmian samochodów, powstawały nowe drogi, a my, choć także szliśmy z duchem czasu, pozostawaliśmy przy swoim. Kształciliśmy, kształcimy i nadal przez następne lata będziemy kształcić kolejnych kierowców – mówi Rafał Bednarski, właściciel szkoły. 

W ciągu tych lat placówka wyspecjalizowała się w szkoleniu w kategorii B, a teraz również i A. W ubiegłym, 2018 roku ośrodek odnotował najwyższą zdawalność w powiecie rawskim. Taki wynik śmiało można uzasadnić ogromnym, kilku i kilunastoletnim doświadczeniem instruktorów. Aktualnie w placówce jest sześciu nauczycieli, w tym czterech mężczyzn i dwie kobiety. 

Wysokie osiągnięcia zostają zauważane nie tylko przez kadrę i kandydatów na kierowców. Ośrodek Szkolenia Bednarski nagrodzony został „Orłem Edukacji 2019” w mieście Rawa Mazowiecka, a jedna z instruktorek – Justyna Bednarska, zdobyła 3 miejsce w XX zawodach o tytuł Instruktora Roku 2019 w czerwcu b.r. w Katowicach. 

Potencjalni kierowcy w placówce znajdą rzetelnych i profesjonalnych nauczycieli, którzy przy wykorzystaniu nowych pojazdów pozwolą im uzyskać pożądane kwalifikacje. W ośrodku bowiem na bieżąco kupowane są samochody tej samej marki, z której korzysta też Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Aktualnie szkoła dysponuje 4 autami oraz 2 motocyklami. 

Najbliższy kurs rozpocznie się już 12 listopada 2019 roku. Szczegółowe informacje uzyskacie także dzwoniąc pod numery: 667 013 000 lub 506 402 653. Ośrodek Szkolenia Kierowców Bednarski znajdziecie w Rawie Mazowieckiej przy ul. Niepodległości 8 oraz na oficjalnym Facebooku placówki. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz