Lekkoatletyczna bieżnia jest budowana przy Hali Milenium. W ostatnim czasie tempo realizacji inwestycji zauważalnie spadło…

erawaMiasto
komentarzy

Lekkoatletyczna bieżnia, która powstaje na osiedlu Zamkowa Wola zostanie ukończona prawdopodobnie dopiero na koniec wakacji. Mimo wcześniejszych obietnic, iż obiekt uda się skończyć do końca lipca, szanse są na to niewielkie. Tym bardziej, że na terenie budowy w ostatnim czasie działo się nie wiele.

Pracami związanymi z budową bieżni na osiedlu Zamkowa Wola w Rawie Mazowieckiej zajęła się firma z Wołomina. Pracownicy na teren szkoły, przy której ma powstać obiekt sportowy, weszli 30 czerwca. Roboty mieli przerwać tylko na okres trwania Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt, odbywającej się w minionym tygodniu na Hali Milenium. Od tamtej pory prace jednak nie posuwają się do przodu.

Dotychczas wykonano część robót ziemnych, niezbędnych do powstania bieżni. Kolejny etap prac miał być realizowany po zakończeniu zeszłotygodniowej imprezy sportowej. Od tamtej pory firma jednak nie podjęła dalszych działań.
– Firma rozpoczynając prace obiecała, że do końca lipca zamknie roboty. Sądzę jednak, że to będzie później, ale jeśli chodzi o koniec wakacji to termin jest bezpieczny – mówi Paweł Piątkiewicz naczelnik wydziału Rozwoju Gospodarczego Promocji i Integracji Europejskiej rawskiego Urzędu Miasta.

Bieżnia zgodnie z umową ma być skończona do 20 sierpnia, taki termin został zapisany w umowie. Urząd Miasta sądzi, iż jest w kontakcie z firmą i ma nadzieję, że prace znów powrócą do należytego tempa.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz