Lipiec w Rawie Mazowieckiej otwieramy nad Zalewem Tatar. Wszystkich zapraszamy na Art Piknik

erawaKultura
komentarzy

Na powitania lata w Rawie Mazowieckiej odbędzie się Art Piknik. W najbliższą niedzielę (2.07) przy hali sportowej „Tatar” o godzinie 16:00 wystartuje rodzinny piknik. 

Już po raz kolejny Rawa lato zaczyna imprezą plenerową, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. W programie znajdzie się przede wszystkim szeroka gama warsztatów. Swoich sił będzie można spróbować podczas czerpania papieru, lepienia z gliny, czy druku na tkaninie. Nie zabraknie również lekcji szydełkowania. 

To jednak dopiero początek planowanych atrakcji. Powitanie lata z rawskim MDKiem to także „Zagadki z bibliotecznej szufladki”, „Plastyka dla smyka”, „Mały Edison- czyli małe talenty robią eksperymenty – co chemia może zmalować”. Podczas zabawy będzie też można pomalować własne twarze. 

Jak się okazuje ART-PIKNIK to nie tylko warsztaty, ale i przedstawienie dla dzieci pt. „Podróże dookoła świata”, z emocjonującymi konkursami.

Chwilę później na tej samej scenie wystąpią również niezwykle sympatyczne „Wesołe Nutki”, których nie trzeba rawianom przedstawiać. Imprezę zakończy szalona potańcówka przy piosenkach warszawskiej ulicy, a wykona je zespół Łódzkiej Grupy Kreatywnej.

Współorganizatorami wydarzenia są: Miejska Biblioteka Publiczna, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Nieformalne Stowarzyszenie Artystów Rawskich oraz LINGO-STAR.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz