[Aktualizacja] Lubicie dobrą zabawę? Teraz macie okazję pośmiać się w towarzystwie kabaretu Łowcy.B!

erawaKultura
fot. facebook.com/pg/lowcyb
komentarzy

„4 Jeźdźców Apoklaplipsy” kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B już w najbliższą niedzielę (15.04) w Rawie Mazowieckiej. Dla naszych czytelników mamy konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenie!

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Teraz to Wy macie szansę zobaczyć ich na żywo w rawskim Miejskim Domu Kultury. Specjalnie do Rawy Mazowieckiej Łowcy zabierają ze sobą swój najnowszy program „4 Jeźdźców Apoklaplipsy”. Od 2015 r., kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę, to już trzeci program. Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.
Staramy się, żeby nasze skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewamy, niektóre podkreślamy a niektóre nas po prostu bawią. Marzy nam się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji. Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!).

Mówią o swoim programie sami Łowcy. Sprawdźcie na własne oczy czym Panowie zastąpili swoje charakterystyczne sweterki, jakie zespoły ich inspirują, czy udało im  się wyjść z escape roomu, jakie mają pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.
Zapraszamy na nasz spektakl „4 Jeźdźców Apoklaplipsy”! Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani. Dlaczego apoklaplipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem. 

MDK Rawa Mazowiecka, 15 kwietnia godzina 19:00. Cena biletu 55,00 zł. 

[AKTUALIZACJA] 
Pytaliśmy Was o pseudonimy artystyczne aktualnych członków kabaretu Łowcy.B. Poprawna odpowiedź to oczywiście:  Bartosz Góra (Góra), Bartosz Gajda (Prymus, Gajda), Sławomir Szczęch (Zlew), Maciej Szczęch (Maćkowy Potwór). 

Nasza nagroda, czyli podwójne zaproszenie na niedzielny program, trafia do osoby, która najszybciej nadesłała do nas właściwą odpowiedź. Karolina Kwapis – gratulujemy refleksu! Szczegóły odbioru nagrody prześlemy mailem. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Nie spodziewaliśmy się tylu wiadomości. 


KONKURS!!!
A dla naszych Internautów mamy podwójne zaproszenie na niedzielną ucztę. Aby je otrzymać, wystarczy na adres mailowy [email protected] przesłać nam swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz poprawną odpowiedź na pytanie: jak brzmią pseudonimy artystyczne obecnych członków grupy Łowcy.B. Kto pierwszy ten… będzie się śmiać już w tę niedzielę. Zapraszamy!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz