Magda Piskorczyk gwiazdą tegorocznej „Rawskiej Szczypty Bluesa”. Impreza już w najbliższą sobotę (23.04) w MDK’u…

erawaKultura
fot. facebook.com/magdapiskorczyk
komentarzy

Blues z Rawy Mazowieckiej nigdy nie zniknął. I choć w mieście nie ma już „Nocy Bluesowej”, Miejski Dom Kultury po raz kolejny organizuje koncert utrzymany w tym klimacie. Tym razem przed rawską publicznością wystąpi Magda Piskorczyk.

fot. eRawa.pl medialnie wspiera bluesowe wydarzenie.

fot. eRawa.pl medialnie wspiera bluesowe wydarzenie.

10 zł, właśnie tyle kosztuje bilet na „Rawską Szczyptę Bluesa”, gdzie będzie można posłuchać muzyki granej na żywo. To doskonała okazja, by nie tylko poczuć klimat bluesa, ale także w miły sposób spędzić sobotni wieczór.

Tegorocznej odsłonie cyklicznej imprezy towarzyszyć będzie Magda Piskorczyk, czyli czarny głos w „białym kostiumie”. To wokalistka śpiewająca dojrzałym, niskim głosem. Gra na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie koncertuje ze swym zespołem, była gościem wielu festiwali międzynarodowych, m.in. w Niemczech, na Węgrzech, we Francji i Anglii. Prowadzi warsztaty muzyczne Magda Piskorczyk Masterclass według autorskiego programu, m.in. w ramach Bluesa nad Bobrem. Efektem takich warsztatów w warszawskim OKO jest wydana w 2012 roku płyta „Magda Piskorczyk Masterclass„.

Tym razem artystka wystąpi w najbliższą sobotę (23.04) o godzinie 18:00. Bilety na koncert cały czas są do kupienia w kasie domu kultury przy Krakowskiej 6.

 

> Kliknij i sprawdź oficjalny kanał Youtube Magdy Piskorczyk. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz