Marika oraz zespół Zakopower. Te gwiazdy prawdopodobnie wystąpią na tegorocznych „Dniach Rawy Mazowieckiej”. Impreza zaplanowana jest na przedostatni weekend maja…

erawaKultura
fot.P.Podlewski (zakopower.pl)
komentarzy

Marika oraz Zakopower, to prawdopodobnie dwie gwiazdy tegorocznych „Dni Rawy Mazowieckiej”. Choć ratusz nadal oficjalnie nie potwierdził obecności tegorocznych artystów, wiele wskazuje, że to właśnie oni zagoszczą w Rawie w przedostatni majowy weekend. 

fot. Marika o koncercie poinformowała na swoim profilu.

fot. Marika o koncercie poinformowała na swoim profilu.

Najbardziej pewny wydaje się koncert Mariki. Choć ratusz nadal nie potwierdza podpisania umowy z tą gwiazdą. Artystka o koncercie w Rawie Mazowieckiej poinformowała już na swoim oficjalnym profilu społecznościowym. Drugą gwiazdą tegorocznego pleneru w Rawie ma być prawdopodobnie zespół Zakopower. Jak udało nam się dowiedzieć, to właśnie negocjacje z tą muzyczną grupą wpłynęły na termin „Dni Rawy Mazowieckiej”. W tym roku wydarzenie zaplanowano na przedostatni weekend maja (23-24.05), a nie tak jak do tej pory, na ostatni. Wtedy bowiem Zakopower będzie uczestniczyło w specjalnym jubileuszowym koncercie na festiwalu TOPtrendy, który zorganizowany został w ramach świętowania 10-lecia zespołu.

Największa plenerowa impreza w Rawie tradycyjnie odbędzie się na ternie przylegającym do Zamku Książąt Mazowieckich. W tym roku nie zabraknie tradycyjnego wesołego miasteczka, animacji dla najmłodszych, czy chociażby standardowych ogródków gastronomicznych.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz