Martwego 60-latka odnaleziono przy drodze w miejscowości Wilkowice. Jak przypuszcza rawska Policja, przyczyną śmierci mogło być potrącenie…

erawaPowiat
komentarzy

Potrącenie mogło być przyczyną śmierci 60-letniego mężczyzny, którego wczoraj wieczorem znaleziono martwego przy drodze w miejscowości Wilkowice. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, prosząc o pomoc także potencjalnych świadków, którzy mogą wnieść coś do sprawy.

Mężczyznę leżącego przy drodze zauważył przypadkowo przejeżdżający nią mieszkaniec powiatu skierniewickiego. Wezwany na miejsce lekarz, po dokonaniu wstępnych badań, stwierdził zgon 60-latka. Po analizie obrażeń mieszkańca powiatu rawskiego ustalono, że mógł on zostać potrącony przez samochód. Jeśli faktycznie tak było, sprawca wypadku okazał się skrajnie nieodpowiedzialny odjeżdżając z miejsca, bez udzielenia niezbędnej pomocy.

W związku z tym zdarzeniem Policja apeluje o pomoc. Jeśli ktoś wie, co wydarzyło się na drodze w Wilkowicach, niech skontaktuje się z rawskimi policjantami. Telefony, pod które można dzwonić: 46 81 48 103, 46 81 48 138 lub 997.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz