Martwy 42-latek odnaleziony w kanale wodnym w okolicach Białej Rawskiej. Rawska policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności śmierci mężczyzny…

erawaPowiat
fot. sxc.hu
komentarzy

Martwego 42-latka ujawniono wczoraj w kanale wodnym w okolicach Białej Rawskiej. O zdarzeniu służby powiadomiła kobieta, która przechodziła w pobliżu kanału. Znaleziony mężczyzna prawdopodobnie się utopił, choć to ma potwierdzić prokuratorskie śledztwo i przeprowadzona sekcja zwłok.

Mężczyznę zauważono w wodnym kanale, który łączy stawy rybne niedaleko ulicy Narutowicza w Białej Rawskiej. Kobieta, która przechodziła w pobliżu feralnego miejsca, zauważyła ciało i powiadomiła o tym fakcie ratownicze służby. Do akcji przystąpiła Ochotnicza Straż Pożarna z Białej Rawskiej, zadysponowana przez rawską komendę PSP. Na miejscu szybko wyciągnęliśmy mężczyznę na brzeg, ale był martwy. Prawie w tym samym czasie pojawiło się pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon – relacjonuje Sławomir Juka z OSP Biała Rawska.

Policjanci ustalili, że znaleziony mężczyzną jest 42-letni mieszkaniec Białej Rawskiej – podaje Karolina Sokołowska z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. Prawdopodobną przyczyną śmierci jest utonięcie, choć to potwierdzi dopiero szczegółowa sekcja zwłok. Sprawę prowadzą rawscy policjanci, pod nadzorem lokalnej prokuratury.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz