[KONKURS] Martyna Jakubowicz z zespołem Żona Lota, czyli walentynkowy koncert w Rawie Mazowieckiej…

erawaKultura
komentarzy

Specjalny walentynkowy koncert w rawskim MDK’u. Przed publicznością wystąpi Martyna Jakubowicz, która w trasę koncertową wyruszyła z zespołem Żona Lota. 

Przed rawską publicznością wystąpi jedyna w swoim rodzaju piosenkarka, która od trzydziestu lat oczarowuje słuchaczy wszystkich pokoleń. Trudno przewidzieć jaka muzyka zagości w walentynkowy wieczór w MDK’u, ponieważ artystka oscyluje pomiędzy folkiem, bluesem, jazzem i rockiem. Jaki nastój tym razem stworzy podczas swojego koncertu? O tym będzie można przekonać się już 14 lutego w rawskim domu kultury.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 19:00, a bilety są w cenie 20 zł.

My jednak mamy dla Was wyjątkowy, walentynkowy konkurs, w którym do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert Martyny Jakubowicz. By wziąć udział we wspomnianym konkursie trzeba kliknąć „lubię to” pod postem, a później wysłać wiadomość na naszego konkursowego maila [email protected]. W treść należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz zwrot, zdrobnienie jakim zwracacie się do osoby, którą chcielibyście zabrać na ten romantyczny koncert. Zwycięzcy zostaną wybrani w środę późnym wieczorem. Życzymy powodzenia!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz