Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie już gotowa na ferie. Zobaczcie przygotowany program

erawaKultura
komentarzy

Tegoroczna zimowa przerwa w bibliotece przeniesie najmłodszych rawian do fantastycznego świata dinozaurów. Ferie z MBP odbędą się w ramach „Rawskiej Feriady 2024”. 

„DINOferie z MBP” Fantastyczny świat dinozaurów. To cykl zajęć literackich wzbogaconych o warsztaty plastyczne oraz animacje ruchowe.
— Podczas nich odkryjemy fakty, ciekawostki, oraz dowiemy się o znaleziskach paleontologów z całego świata, ponadto poznamy największe i najpiękniejsze gady z minionej epoki – mówi Zbigniew Pacho, Dyrektor MBP w Rawie Mazowieckiej. 

Tylko podczas feryjnej przerwy w bibliotece macie szansę dowiedzieć się wszystkiego co warto wiedzieć o dinozaurach. Będzie szansa na słuchanie, czytanie bajek i opowieści, a także rozwijania indywidualnych talentów plastycznych.

Miejska Biblioteka Publiczna zaplanowała atrakcje na pierwszy tydzień ferii (29.01.24 – 02.02.24) w godzinach 11:30 – 13:30. 

Pamiętajcie, że obowiązują zapisy – tel. 535 282 791. 

PLAN ZAJĘĆ
1. Prezentacja – codziennie jeden wybrany dinozaur.
2. Bajkowe wspólne czytanie.
3. Zabawa ruchowa.
4. Warsztat plastyczny.
5. Poczęstunek.

Tydzień DINOferii z MBP w ramach „Rawskiej Feriady 2024” zakończy DINObal, który poprowadzi rawski dinozaur Pimpuś.

DINObal W MBP odbędzie się w sobotę (3.02) godz. 12:00 – 14:00. Bal poprowadzi rawski dinozaur Pimpuś oraz super-kreatywny zespół animatorek z „ROZWIJAMY”.

DINOferie w bibliotece finansowo wspiera Mecenas Kultury MBP firma PSBT BT-Stal oraz Urząd Miasta Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz