Mieszkańcy powiatu rawskiego usłyszeli zarzuty. Pijani mężczyźni pobili rawianina, który zwrócił im uwagę…

erawaMiasto
komentarzy

Policjanci z rawskiego Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 36 lat. podejrzanych o pobicie. Za ten czyn grozi im do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (7.01) w Rawie Mazowieckiej na ulicy Konstytucji 3-go Maja. Właśnie wtedy jeden z idących chodnikiem mężczyzn uderzył ramieniem przechodnia. Gdy zaczepiony zwrócił uwagę napastnikowi początkowo doszło jedynie do ostrej wymiany zdań.
– Następnie młodszy z mężczyzn chwycił pokrzywdzonego, a 36-latek uderzał go pięścią w twarz. Pobity doznał urazu łuku brwiowego oraz zasinienia oka, na szczęście nie wymagał hospitalizacji – mówi asp. Arkadiusz Chmielewski z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

O zajściu zostali powiadomieni policjanci, którzy ustalili wygląd napastników i rozpoczęli ich poszukiwania. Podjęte działania szybko przyniosły efekt i w rękach funkcjonariuszy znaleźli się dwaj napastnicy w wieku 36 i 19 lat. Obaj byli nietrzeźwi. Starszy z mężczyzn miał w organizmie 2,6 a jego kompan blisko 1,4 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz