Mieszkanka powiatu rawskiego stawia pierwsze kroki na profesjonalnej muzycznej scenie. Wysłuchajcie jej debiutu

erawaKultura
komentarzy

Dziś w wirtualnym świecie muzycznym ukazał się kawałek Zosi Witeckiej. To z pewnością nie ostatnie nasze spotkanie z jej twórczością. 

Zosia Witecka mieszka w Babsku, a na co dzień uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Rawie Mazowieckiej. Jednak tym razem możemy poznać ją z zupełnie innej, niezwykle interesującej strony. Singiel, którego od dziś (5.11) możemy posłuchać choćby na YouTube to miła podróż w soulowe i jazzowe klimaty. 

Młoda artystka, bo tak śmiało możemy o niej powiedzieć, otrzymała Nagrodę Specjalną w ubiegłorocznej edycji Wakacji Artystycznych. Kompozytorem i producentem jej singla „Good Enough” jest Mateusz Krautwurst, a słowa ułożyła sama Zosia, która tak mówi o powstaniu piosenki: 
„Good Enough” powstało w bardzo trudnym dla mnie momencie. Izolacja, brak kontaktów z ludźmi plus ogólna zmiana codziennej rutyny, czy postrzegania świata była ogromnym wyzwaniem. Piosenka jest napisana prosto z serducha pod wpływem chwili zwątpienia i zawahania. Opowiada o powszechnym problemie bycia ,,niewystarczającym” dla siebie i dla kogoś. Ze wszystkich stron otaczają nas oceniające spojrzenia, nieosiągalne wymagania, czy po prostu lustra, które na każdym kroku ,,wytykają” kolejne niedoskonałości. Ciągła presja osiągnięcia sukcesu bywa naprawdę przytłaczająca, dlatego w takich momentach staram się choć na chwilę zatrzymać i przypomnieć sobie, że to ja jestem osobą, z którą spędzę całe życie i nie powinnam go marnować na krytykowanie samej siebie. Chciałabym żeby ta piosenka była tak zwanym ,,safe place” dla każdego słuchacza, żeby poczuł, że nie jest sam. Oddaje Wam część siebie.
 
Singla Zosi Witeckiej możecie wysłuchać na wszystkich platformach streamingowych, my podrzucamy go Wam tutaj. A Zosi życzymy dalszych sukcesów.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz