Mikołaj już wyruszył do Rawy Mazowieckiej. Na miejskie mikołajki zapraszają przedszkolaki z „Tęczowej Jedyneczki”

erawaMagazyn
komentarzy

Zagroda Świętego Mikołaja, żywe renifery, niesamowite przedstawienie dla najmłodszych i gorąca czekolada, to tylko część atrakcji zaplanowanych na niedzielę poprzedzającą mikołajki (4.12). Miasto Rawa Mazowiecka już po raz piąty zaprasza na imprezę „Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami”. I choć do wydarzenia pozostało dużo czasu, warto już teraz zapisać je w kalendarzu.

mikolajMikołajki w Rawie Mazowieckiej to wielkie, rodzinne wydarzenie, które wprowadza rawian w świąteczną atmosferę. Podczas piątej edycji imprezy „Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami”  z pewnością nie będzie inaczej. W niedzielę poprzedzającą mikołajki, czyli 4 grudnia, od godziny 14:00 przed Miejskim Domem Kultury na wszystkie dzieci będzie czekał sam Święty Mikołaj, który z zaprzęgiem reniferów już wyruszył do Rawy. Podczas spotkania nie zabraknie elfów i śnieżynek, którzy zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy i nie pozwolą, by komukolwiek było zimno. Tym bardziej, że przed domem kultury rozdawana będzie gorąca, przepyszna czekolada.

To nie koniec zaplanowanych atrakcji. W świąteczny nastrój wszystkich mieszkańców Rawy wprowadzi teatrzyk świąteczny o królewnie. Aby wszyscy mogli obejrzeć spektakl, odbędzie się on dwukrotnie, o godzinie 14:30 i 16:00. Zapraszamy również na warsztaty plastyczne, gdzie własnoręcznie wykonywane będą bombki choinkowe i jedyne w swoim rodzaju kukiełki.

Punktem kulminacyjnym mikołajek będzie iluminacja ogromnej choinki, która już niebawem pojawi się przed Miejskim Domem Kultury.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz