Mikołaj odwiedzi rawian już za tydzień! Zarezerwujcie sobie już teraz przyszłą niedzielę (8.12), naprawdę warto!

erawaKultura
komentarzy

Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami! To już kolejny rok kiedy wielkie mikołajkowe wydarzenie odbędzie się na terenie Miejskiego Domu Kultury. 

Poczujcie magię świąt! Już wkrótce, bo w niedzielę (8.12) w Rawie Mazowieckiej odbędzie się niesamowita impreza. Tegoroczne wydarzenie skierowane będzie nie tylko do najmłodszych mieszkańców miasta. Tym razem również starsi znajdą coś dla siebie. 

Między godziną 14:00 a 18:00 już tradycyjnie będzie można spotkać św. Mikołaja, który wraz z reniferami specjalnie na to wydarzenie przyjedzie do Rawy Mazowieckiej. W programie ponadto: spektakl dla dzieci „Co się stało z Mikołajem” – z uwagi na coroczne, duże zainteresowanie tą częścią imprezy, w tym roku przewidziano aż trzy przedstawienia. 

Poza tym Koło Fortuny, fotobudka, świąteczne warsztaty, gorąca czekolada, występy muzyczne wraz z wyjątkowym gościem: Kapelą Beskid i oczywiście iluminacja świątecznej choinki. 

Nie może Was zabraknąć! Na mikołajkową imprezę zapraszają Grażyna Dębska Przewodnicząca Rady Miasta i Piotr Irla Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka.
Wszystkie atrakcje tego dnia są bezpłatne!

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz