Mikołajkowy prezent dla wszystkich klientów. Firma Elkas zaprasza do swojego punktu z poszerzonym asortymentem…

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Grudzień jest doskonałym czasem do obdarowywania. Dlatego też firma Elkas postanowiła tuż przed Mikołajkami wprowadzić kartę rabatową dla wszystkich swoich klientów. Skorzystaj z poszerzonej oferty sklepu i przyjdź odebrać gwarantowany 12% rabat na wszystkie zakupy. 

Firma Elkas, która prawie od roku funkcjonuje na rawskim rynku zajmuje się nie tylko sprzedażą kas fiskalnych, czy legalizacją, sprzedażą i serwisem wag elektronicznych. Asortyment punktu przy ulicy Kościuszki 12 jest dużo szerszy. W ofercie znajdują się tusze i tonery, również te w ekologicznych opakowaniach, które sprzedawane są w bardzo atrakcyjnych cenach, sprzęt komputerowy, myszki, pendrive’y, słuchawki, głośniki, klawiatury, czy drukarki atramentowe i laserowe. Specjalnie dla klientów Elkas oferuje również laptopy na każdą kieszeń, zarówno nowe, jak i używane. W punkcie można także dobrać do nich niezbędne akcesoria. W sprzedaży znajduje się również oprogramowanie dla firm oraz użytkowników domowych, gry i programy multimedialne. Kupujący będą mogli od razu zaopatrzyć się w podstawowe materiały eksploatacyjne, papier xero, baterie oraz artykuły biurowe dla szkół i przedsiębiorstw.

Teraz zakupy w sklepie Elkas można będzie zrobić w jeszcze niższej cenie. Specjalnie dla klientów, firma ma mikołajkowy prezent. Już 4 grudnia, do każdego zakupu dołączana będzie karta stałego klienta, upoważniająca do 12% rabatu, później karta będzie dodawana do zakupów powyżej 150 zł. Dodatkowo na karcie za każde zakupy powyżej 150 zł naliczane będzie 10 punktów. Po uzbieraniu 60 punktów posiadacz karty weźmie udział w losowaniu wyjątkowej nagrody. Wśród nich będą elektroniczne gadżety . Więcej o szczegółach tej bezterminowej promocji można dowiedzieć się z regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej firmy Elkas.

W sklepie przy ulicy Kościuszki z pewnością warto zaopatrzyć się w mikołajkowe oraz świąteczne prezenty. Specjalnie dla klienta pracownicy nieodpłatnie zapakują każdy zakupiony upominek. Po szczegóły poszczególnych akcji odsyłamy na facebook’a – kliknij tutaj.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Nadchodzące promocje:
30.11 – 5.12 Tydzień dla ucznia i 10% rabatu
7-12.12 Tydzień dla firm 10%
14.12 – do końca roku rabat świąteczny 12%

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz