Mixer Regionalny imprezą całego województwa. W weekend mieszkańcy regionu bawili się w Łodzi…

erawaMagazyn
komentarzy

Całe łódzkie na Piotrkowskiej – tak można podsumować tegoroczny Mixer Regionalny, a więc sztandarową imprezę Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Od kilku lat władze województwa w ten sposób chcą zaprezentować bogactwo regionu.

Łódzki Mixer Regionalny 2015, który przez cały weekend gościł mieszkańców z całego województwa, w tym roku swoje miejsce znalazł na ulicy Piotrkowskiej oraz w Parku Staromiejskim. Na głównym deptaku Łodzi rozstawiono około stu stoisk, w których prezentowały się miasta, gminy i powiaty z całego województwa. Nie zabrakło również instytucji samorządowych oraz kulturalno-oświatowych. Mixer Regionalny to także to, co najlepsze jeśli chodzi o kulturę. W tym roku artystyczne wydarzenia były prezentowane w wyjątkowy sposób. Przyczyniły się do tego Trawniki Kultury, a więc niewielkie przestrzenie, na których odbywały się chociażby mini koncerty. Podczas całego weekendowego wydarzenia, mieszkańcy łódzkiego na żywo mogli usłyszeć między innymi Marka Dyjaka, Organka, Tymona Tymańskiego, Skubasa, Domowe Melodie, Korteza, Sonięmiki, czy jazzową grupę Witka Janiaka.

Chętnych do poznania łódzkiego z pewnością nie brakowało również w Parku Staromiejskim, gdzie szereg atrakcji pomagał zagospodarować czas głównie najmłodszym uczestnikom Mixera.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentWięcej zdjęć do zobaczenia na naszym kanale społecznościowym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz