Młode siatkarki klubu MUKS „Jedynka” z sukcesami…

erawaSport
fot. MUKS" Jedynka"
komentarzy

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii dwójek, który odbył się w Hali Sportowej „Tatar” przyniósł zawodniczkom z MUKS „Jedynka” sukces. Rawskie drużyny podjęły rywalizację i ostatecznie jedna z nich zakończyła turniej zajmując 2 pozycję. 

W ogólnopolskich zawodach w Rawie, które odbyły się  12 kwietnia, wzięły udział 24 zespoły, m.in. z Błonia, Międzyborowa, Zgierza, Łaska, Tuszyna, Tomaszowa Mazowieckiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Domaniewic oraz miejscowych drużyn. Przy pięknej pogodzie za oknami hali „Tatar”, toczyła się rywalizacja o puchar prezesa firmy quick-mix. Turniej miał na celu sprawdzenie formy zawodniczek MUKS „Jedynka” przed zbliżającymi się Kinderami, docelową imprezą młodych siatkarek w tym sezonie.

Jak się okazało po ponad 8 godzinnej rywalizacji rawskie zawodniczki zdały egzamin na piątkę. Pierwszy zespół MUKS-u występujący w składzie: Julia Redlicka, Natalia Kaczorowska, zajął 2 miejsce, przegrywając w finale po zaciętej walce 0:2 (8:11, 7:11) z faworytem – zespołem UKS 13 JOKER TOMASZÓW MAZ I. Jest to ogromny sukces dziewcząt, bo za swoimi plecami pozostawiły takie zespoły jak Aleksandrów Łódzki, Beta Błonie, UMKS Tuszyn, czy miejscowe drużyny Sójcze i MLUKS Dwójkę. Widać że forma rośnie, bo z turnieju na turniej dziewczyny poprawiają swoje lokaty.
– Wysiłek naszych dziewczyn został zauważony również przez innych trenerów i jedną z czterech najlepszych zawodniczek turnieju została wychowanka MUKS „Jedynka”, Julia Redlicka – mówi Adam Łazowski, trener klubu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I – „13 Joker.” I Tomaszów Mazowiecki
II miejsce – MUKS I „Jedynka” Rawa Mazowiecka
III miejsce –UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki
Najlepsze zawodniczki turnieju:
1.OLIWIA OWSIANKA i OLA JEDYK – TOMASZÓW JOKER I i III
2. JULIA REDLICKA – MUKS JEDYNKA RAWA MAZ.
3.OLA RAJCZUK – ALEKSANDRÓW ŁODZKI

Relacja: MUKS „Jedynka”skróty erawa.pl.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz