Młodych ludzi wystarczy zainspirować, aby zdradzili swoje talenty. Prace uczniów rawskich szkół są właśnie podziwiane w Państwowej Szkole Muzycznej w Skierniewicach.

erawaKultura
komentarzy

Dziś w Skierniewicach prezentowane są osiągnięcia najzdolniejszych uczniów z rawskich szkół, którzy przygotowali swoje prace specjalnie na I Międzypowiatową Konferencję Metodyczną. 

Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, której oddział znajduje się w Rawie Mazowieckiej zebrała w swojej siedzibie, prace najzdolniejszych uczniów rawskich szkół. Dorobek młodych mieszkańców powiatu jest dziś prezentowany na I Międzypowiatowej Konferencji Metodycznej, która właśnie odbywa się w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej w Skierniewicach.

Uczniowie rawskich szkół nie zawsze chcą pokazywać, co tak naprawdę potrafią, jednak przy współpracy z nauczycielami, często udaje się uzyskać niesamowite efekty – mówi Halina Młynarczyk, kierownik rawskiego oddziału Biblioteki Pedagogicznej. Młodych ludzi wystarczy tylko zainspirować do działania, a efekty są zaskakujące – dodaje kierownik.

Dzisiejsza konferencja pt. „O talentach w szkole, czyli uczeń zdolny w środowisku edukacyjnym”, idealnie oddaje poziom prac przygotowanych przez rawskich, młodych artystów. W ubiegłym roku, na podobną wystawę, Rawa Mazowiecka przywiozła ze sobą do Skierniewic największą liczbę prac.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz