Młodzieżowa Rada Miasta znalazła lokalne talenty. W rawskim MDK-u odbyła się V edycja „Pokaż się!”…

erawaKultura
komentarzy

26 prezentacji różnorodnych talentów i umiejętności – tak właśnie wyglądała V odsłona lokalnego talent show, zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Rawa Mazowiecka. Tegoroczną edycję wygrał zespół Noise.

Starsi i młodsi wystąpili przed komisją konkursową, która już po raz piąty szukała największych lokalnych talentów. Podczas tegorocznej edycji nie zabrakło wokalistów, instrumentalistów czy tancerzy. Na scenie MDK’u układana była również kostka Rubika, zaprezentowano także scenkę kabaretową. W sumie widownia mogła zobaczyć aż 26 pokazów. To rekordowa frekwencja, którą z pewnością trudno będzie przebić w kolejnych latach.

Sądząc po poziomie prezentacji, jury miało trudny wybór, jednak po burzliwych naradach, a wcześniej omówieniu każdego występu, wyłoniło zwycięzcę. Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 300 zł otrzymał zespół Noise. Drugą pozycję i bon 200 zł przyznano Jakubowi Muszyńskiemu, który zagrał na akordeonie. Trzecie miejsce należało do zespołu Reymont, który otrzymał nagrodę 100 zł. Wyróżnienia trafiły natomiast w ręce: Amelii Antosik, Jakuba Bińkiewicza, Wiktorii Kobyłki, Dawida Kunza, Kasi Lipińskiej i Marty Patulskiej oraz Oli Wiśnik.

Komisja konkursowa i organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych gwiazdach. Specjalne słodkie upominki otrzymali: Zuzia Kęsicka, Bogdan Magnuszewski, Kuba Michalski oraz Asia Miśkiewicz.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentPełna fotorelacja do zobaczenia na naszym kanale facebookowym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz