Młodzieżówka ma nową internetową stronę. www.mrmrawa.pl z nowym wyglądem i częstszymi aktualizacjami…

erawaMagazyn
komentarzy

Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka ma nową stronę internetową. Witryna wreszcie nabrała profesjonalnego wyglądu i co ważne, jest aktualizowana. Oprócz podstawowych danych dotyczących młodzieżówki, na stronie znaleźć można galerię zdjęć oraz aplikację odsyłającą do facebook’owego profilu, który prowadzą młodzieżowi radni. 

Poprzednia witryna, jak przyznają radni, pozostawiała wiele do życzenia, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i funkcjonalność. Dziś na stronie publikowanie nowych informacji jest o wiele prostsze, to może wpłynąć na częstotliwość aktualizacji witryny.
– Chodziło nam o łatwość udostępniania postów na stronie przez wszystkich radnych. Wydaje nam się, że nowa strona jest bardzo przejrzysta – tłumaczy Anna Czyż przewodnicząca VIII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta.

> www.mrmrawa.pl – pod tym adresem znajduje się nowa strona rawskiego MRM’u

Warto podkreślić, iż Młodzieżowa Rada Miasta to jedna z bardziej aktywnych organizacji, które w Rawie Mazowieckiej utrzymują z mieszkańcami kontakt także poprzez portale społecznościowe. Profil rawskiego MRM’u na facebook’u (dostępny tutaj) subskrybuje blisko 900 internautów.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz