Motocyklowy stunt zawładnął Rawą Mazowiecką. Na eRawa.pl wyjątkowy wywiad z Rafałem „Stunterem13” Pasierbkiem…

erawaMagazyn
komentarzy

Pokaz motocyklowej akrobatyki bezapelacyjnie był najmocniejszym punktem tegorocznych „Dni Rawy Mazowieckiej”. Świetny występ czołowych zawodników światowego stuntu, przyciągnął na zabezpieczony plac miejskiego targowiska setki mieszkańców Rawy Mazowieckiej i okolicy. To doskonałe pokazanie potencjału jaki tkwi w organizacji moto wydarzeń w mieście.

Choć od ostatniego pokazu minęły dwa lata, poziom organizacji motorowego wydarzenia stał na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm zawodników i spore zaangażowanie osób odpowiedzialnych za przygotowanie wydarzenia zaowocowały masą pozytywnych wrażeń. Widać było je nie tylko na twarzach kibiców już wspomnianego moto show, ale także nieco później w wielu, chociażby internetowych relacjach. Sporą nobilitacją są również słowa, które padły z ust Rafała Pasierbka. Stunter13 podsumował krótko – Przygotowanie i organizacja tej imprezy była na najlepszym poziomie.

My zachęcamy do obejrzenia rozmowy z mistrzem Rafałem „Stunterem13” Pasierbkiem. Dzięki pomocy ogromnego entuzjasty motosportu Grzegorza Klatki, oddajemy do Waszej dyspozycji ciekawą, ponad 20 minutową rozmowę. Życzymy pozytywnego odbioru i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Niebawem druga część materiału z wydarzenia, gdzie równie interesujące rozmowy z Ewą Pieniakowską oraz Marcinem Głowackim.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz