Mundurowi z Rawy Mazowieckiej spełniają marzenia. Tym razem policjanci i strażacy odwiedzili małego Jacka

erawaPowiat, Sadkowice
komentarzy

Rawscy policjanci i strażacy postanowili spełnić marzenie 7-letniego, chorego Jacka, który jest miłośnikiem tych dwóch formacji. O marzeniu chłopca dowiedziała się rawska policjantka i nie mogła pozostać na nie obojętna.

W minioną środę (22.07) około godziny 13:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Sadkowice rozległy się syreny – radiowóz i samochód operacyjny Straży Pożarnej zatrzymały się przed jedną z posesji. Funkcjonariusze zostali powitani przez zaskoczonego, ale szczęśliwego Jacka, jego rodzeństwo oraz mamę.

7-latek miał okazję obejrzeć samochody, był bardzo podekscytowany. Jacek podpytywał o tajniki pracy, interesował się elementami umundurowania oraz wyposażenia. Funkcjonariusze opowiedzieli chłopcu o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, przygotowali dla niego również mały upominek.
– Uśmiech dziecka to dla nas najlepsze nagroda, a spełnienie marzenia Jacka dało nam wiele radości. Mamy nadzieję, że nasza wizyta na długo pozostanie w jego pamięci, a elementy odblaskowe oraz maskotka Komisarza Błyska będą mu przypominały o bezpieczeństwie i miło spędzonych chwilach – mówi sierż. sztab. Małgorzata Lewandowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Źródło: KPP w Rawie Mazowieckiej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz