Muzyczna alternatywa i kulinarne trendy z całego świata. Wszystko to w najbliższą sobotę (25.05) w Skierniewicach

erawaKultura
fot. skierniewice.eu
komentarzy
Alternatywne brzmienia usłyszymy w skierniewickim plenerze już po raz trzeci. Ostatni weekend maja to kolejna odsłona Maj Syty Fest – imprezy, która będzie okazją do nowych muzycznych i kulinarnych doznań. 

Maj Syty Fest to wydarzenie, które w lokalnym kalendarzu imprez zadebiutowało w 2017 roku. Od pierwszej edycji udało się wstrzelić w trend festiwalowego, alternatywnego grania. Pomysł przyciągnął nie tylko mieszkańców skierniewiczan, ale także gości z okolicy, a Skierniewice stały się przykładem miasta, które potrafi zrobić komfortowe imprezy z ambitną treścią.

W tym roku Maj Syty Fest powróci w trzeciej odsłonie. Znamy pełen zestaw artystów, którzy wystąpią na głównej scenie imprezy już w najbliższy weekend. 
– Maj Syty Fest to unikalna propozycja dla wszystkich fanów muzyki – zarówno doświadczonych, jak i tych, którzy wcześniej nie mieli okazji gościć na dużych festiwalach. Wstęp na imprezę jest w pełni darmowy, co stanowi raczej wyjątek niż regułę na festiwalowej mapie kraju. Trudno zatem o lepszą propozycję na ciepły majowy wieczór ze znajomymi – mówi Dawid Szymczak z Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miasta w Skierniewicach.

W tym roku na głównej scenie usłyszymy grupy Niemoc, Fair Weather Friends, legendarnego rapera Eldo, zespół Rebeka oraz Smolika z Kevinem Foxem. Różnorodny klimat zdominowany jest przez muzykę elektroniczną, której energia, połączona z gorącą atmosferą ostatniego majowego weekendu, powinna zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy.
– Staramy się precyzyjnie wsłuchiwać w głosy uczestników festiwalu. W tym roku obraliśmy kierunek w stronę tanecznej, ambitnej elektroniki. Cały czas rozwijamy także strefę jedzenia, doświadczenia poprzednich lat pozwalają naszemu gastronomicznemu partnerowi przygotować jeszcze lepszą ofertę – dodaje Przemysław Rybicki, rzecznik prasowy ratusza.

Podobnie jak w latach poprzednich, muzycznemu festiwalowi będzie towarzyszył największy w mieście zlot food trucków. Na głównym rynku Skierniewic zaparkują wirtuozi ulicznej kuchni z całego kraju. Kilkanaście pojazdów będzie przygotowywało kulinarne propozycje prezentując najciekawsze gastronomiczne trendy świata.

Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się na profilach społecznościowych, m.in. na stronie www.fb.com/majsytyfest.
Kliknij i zapisz się na wydarzenie – https://www.facebook.com/events.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz