Myślisz o własnym biznesie? A może szukasz sprawdzonej księgowości? Podpowiadamy gdzie szukać pomocy…

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany

Każdy kto zaczyna przygodę z własną działalnością gospodarczą musi liczyć się z koniecznością rozliczania się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Energia jaką wkładamy w rozkręcanie własnego biznesu często uniemożliwia próby prowadzenia samemu swojej księgowości. Najlepszym rozwiązaniem jest więc skorzystanie ze sprawdzonych rozwiązań, a więc wykwalifikowanego biura, które sprawnie poprowadzi nasze rozliczenia, ale i uchroni nas przed wysokimi karami finansowymi.

Szukasz pomysłu na siebie, chcesz wreszcie sam sobie być szefem? Warto zwrócić się  o pomoc do specjalistów. Biuro Rachunkowe AP jest firmą, której pracownicy zdecydowanie nie należą do księgowych postrzeganych stereotypowo. Młody, ale doświadczony zespół idzie z duchem czasu i odpowiada na potrzeby klientów, bo to właśnie jego potrzeby są najważniejsze.
–  Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie dostosowując nasze usługi do ich potrzeb. Zapewniamy skuteczność i profesjonalizm usług. Jesteśmy przekonani, że to co robimy daje naszym klientom wymierne korzyści, czas i spokój powierzenia niezwykle istotnych spraw profesjonalistom, a nam satysfakcję z dobrze wykonanej pracy – mówi Agnieszka Przerwa, szefowa biura.

Rozpoczynasz działalność gospodarczą?
Obecnie istnieje wiele rozwiązań ułatwiających uruchomienie własnej działalności. Jednym z nich z pewnością są dotacje oferowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej. W chwili obecnej urząd na ten cel przeznaczył ponad 200 tysięcy złotych, z których skorzystać mogą mieszkańcy powiatu rawskiego do 29 roku życia. Jednak to nie wszystkie możliwości, PUP liczy na uruchomienie kolejnych środków z RPO, a co za tym idzie, kolejnych dotacji. Tym razem dla osób powyżej wspomnianego wieku. Część przyszłych przedsiębiorców do skorzystania z tej propozycji z pewnością zniechęcić może ilość koniecznych do załatwienia formalności. Dlatego też Biuro AP swoim przyszłym klientom nieodpłatnie pomaga w wypełnieniu wszystkich niezbędnych wniosków.

Dla nowopowstałych firm zespół Pani Agnieszki Przerwy oferuje rabat 50% przez pierwsze dwa miesiące współpracy. Swoją ofertę Biuro Rachunkowe przygotowało z myślą o ludziach zapracowanych, którzy nie chcą marnować czasu na zbędne procedury. Dlatego też klienci nie będą musieli martwić się o załatwianie spraw w ZUS, czy Urzędzie Skarbowym, odpowiednie upoważnienie sprawi, że to właśnie Biuro będzie reprezentować interesy przedsiębiorcy.

Nie do wszystkich biur rachunkowych dotarł postęp technologiczny. Jednak nie dotyczy to firmy Pani Agnieszki, która zapewnia, że wiele spraw można załatwić online. Pracownicy Biura mogą również wykonywać swoje obowiązki u klienta lub po prostu dojechać do niego po odbiór dokumentów.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Chcesz zmienić swoje biuro rachunkowe?
Pani Agnieszka Przerwa otwarta jest również na nowych klientów. Oferta Biura AP jest kusząca, pełna obsługa płacowo, kadrowa, a także prowadzenie ksiąg handlowych to nie wszystkie atuty tej firmy. Każdy przedsiębiorca przenoszący się do wspomnianego biura może liczyć na 30% rabat przez pierwsze dwa miesiące trwania umowy.

W ofercie Biura znajduje się również miejsce dla organizacji pozarządowych. Na specjalne traktowanie mogą liczyć fundacje i stowarzyszenia. Choć tak naprawdę każdy klient ma indywidualnie ustalane warunki obsługi, tak by odpowiedzieć na wszystkie jego potrzeby.

Wybór Biura Rachunkowego AP to inwestycja, która pozwoli zamiast wypełniać setki druków, dokonywać obliczeń, tonąc w morzu papierów, a potem stać z nimi w niekończących się kolejkach, skupić się na pracy i zarabiać jeszcze więcej.

 Gdzie szukać Biura Rachunkowego AP?
Biuro Pani Agnieszki Przerwy mieści się w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Kościuszki 1, pokój 7. Łatwo znaleźć je również na stronie internetowej apbiuro.com.pl.

Podziel się artykułem

0