Na Facebook’u mamy już 2000 fanów! Dziękujemy! Sprawdźcie kto wygrał firmowe kubki eRawa.pl

erawaMagazyn
komentarzy

Ponad 2000 fanów ma już nasz internetowy profil na portalu facebook – facebook.com/erawapl. To jeden z największych i najczęściej odwiedzanych przez rawskich internautów profili społecznościowych. Dziękujemy za każdy „lajk” i zachęcamy do wspólnego promowania naszego kanału.

fot. Unikatowe kubki są do wygrania w naszym okolicznościowym konkursie.

Bycie subskrybentem eRawy na facebook’u naprawdę się opłaca. Tamtejsi użytkownicy często jako pierwsi dowiadują się o nowych wpisach i ciekawych, czasem nieoficjalnych informacjach. Społecznościowy profil to jednak przede wszystkim sama społeczność. Nie raz dyskutowaliśmy tam na ważne dla miasta i jego mieszkańców tematy.
– Facebook pozwala nam bezpośrednio dotrzeć do naszych Internautów. Ta forma komunikacji jest wygodna, celna, a do tego pozwala na bardzo szybkie pozyskanie informacji zwrotnej. Nasi Internauci są wyjątkowo aktywni, za co ogromnie dziękujemy – mówi Monika Budzińska, naczelna serwisu eRawa.pl.

Facebook pozwala na dotarcie z informacjami do ogromnej rzeszy odbiorców. Dla przykładu pozdrowienia Beaty Kozidrak, wysłane z finałowego koncertu Milki, obejrzało blisko 10 tysięcy facebook’owiczów!

Z okazji okrągłych 2000 facebook’owych fanów mamy dla Was mały konkurs, w którym do wygrania są dwa firmowe i mocno unikatowe kubeczki. Aby to zrobić trzeba być szybkim i spostrzegawczym. W artykułach na głównej stronie serwisu umieściliśmy specjalne słowa, pokolorowane na facebook’owy niebieski. Z nich możecie złożyć konkursowe hasło, które daje szansę na nagrodę.

AKTUALIZACJA (wyniki):

Trzech minut potrzebowała pierwsza osoba, by skompletować nasze konkursowe hasło. Dziękujemy za udział we wczorajszym konkursie i informujemy, że nasze firmowe kubeczki lecą do Kingi Sawickiej oraz Aleksandry Biernat. Dziewczyny poprawne odpowiedzi wysłały odpowiednio po 3 i 6 minutach. Jak odebrać kubek, o tym poinformujemy Was mailowo.


(poprawne hasło:  Na naszym facebook’owym profilu niebawem będzie jeszcze więcej atrakcyjnych działań. Pamiętajcie o nas!)

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz