Na przekór pogodzie radośnie powitali lato. W rawskim MDKu odbył się kolejny ART-PIKNIK z udziałem dzieci, młodzieży, ale i Tymona Tymańskiego

erawaKultura
komentarzy

Zamiast imprezy w plenerze, rawianie powitali lato w Miejskim Domu Kultury. Powodem oczywiście kapryśna pogoda. Na osłodę było jednak trochę muzyki i wakacyjny spektakl w wykonaniu Teatru Łata. 

Choć w ostatnich tygodniach pogoda była wręcz doskonała na piknikowanie, tuż przed samym otwarciem wakacji w Rawie Mazowieckiej spadł deszcz. Nie zraziło to jednak publiczności, która dotarła do domu kultury, by podziwiać występ roztańczonych Wesołych Nutek. 

Najmłodszych z pewnością nie zawiódł też spektakl „Morskie Opowieści” w wykonaniu Teatru Łapa. Dzieci stojące podczas przedstawienia przy samej scenie były potwierdzeniem, że aktorzy stanęli na wysokości zadania. 

Organizatorzy imprezy pomyśleli również o starszej publiczności, stąd akcent muzyczny w postaci koncertu Tymona Tymańskiego, któremu podczas występu aktywnie towarzyszyła rodzina.

ART-PIKNIK nie mógł się odbyć bez Miejskiej Biblioteki Publicznej, a także Nieformalnego Stowarzyszenia Artystów Rawskich.

Więcej zdjęć z ART-PIKNIKu możecie zobaczyć tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz