Na spacer po zdrowie. Tym razem nie tylko swoje, ale i Kuby Fangrata

erawaMagazyn
komentarzy
Są jeszcze wolne miejsca w charytatywnym Spacerze po Zdrowie. Wszystko po to, aby wesprzeć zbiórkę na operację nogi mieszkańca Rawy Mazowieckiej.

Kuba Fangrat wkrótce skończy 12 lat i może poruszać się jedynie o kulach. W rozwoju przeszkadza mu jego choroba – wrodzony staw rzekomy lewej piszczeli. Chłopiec ma za sobą już 5 operacji. Niestety to nie koniec. Aby rawianin znów mógł stanąć na własnych nogach lub wsiąść na ukochany rower, potrzebna jest kolejna operacja i rehabilitacja, których koszty przekraczają możliwości rodziny Kuby.

Dlatego przyłączamy się i zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowej kampanii prozdrowotnej promującej spacery Strefy Zdrowia Active. Już w tę sobotę (27.06) to właśnie specjalnie dla Kuby zorganizowany zostanie spacer. W akcję włączają się lokalne firmy i prywatni mieszkańcy Rawy. Im więcej osób zdecyduje się wziąć udział w spacerze, tym więcej pieniędzy wpłynie na konto małego rawianina. 

Wspólnie ze zgromadzonymi odcinek około kilometra pokona również Kuba, oczywiście o kulach. 

Zbiórka w sobotę (27.06) o godzinie 16:00 pod Strefą Zdrowia Active (Al. Konstytucji 3 Maja 20, na wprost Pepco). Stąd przejdziemy do parku, gdzie nastąpi uroczyste podliczenie uczestników. Sponsorzy zaoferowali, że na konto Kuby wpłacą minimum złotówkę od każdego uczestnika. Pamiętajcie jednak, że z racji na reżim sanitarny, górny limit dla zgromadzeń to obecnie 150 osób, dlatego koniecznie dajcie znać organizatorom czy się z nami wybieracie klikając „wezmę udział” –> pod facebookowym wydarzeniem Strefy Zdrowia Active. 

 
W przypadku dużej ilości chętnych konieczne będzie zasłonięcie ust i nosa, dlatego jak przystało na superbohaterów, zabierzcie ze sobą maski. 

Zbiórkę na operację Kuby znajdziecie również na siepomaga.pl.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz