[Aktualizacja] Na walentynki koncert zespołu Backstage Acoustic. Duet w Miejskim Domu Kultury zagra w piątek o godzinie 18:00. Na eRawa.pl wyniki konkursu…

erawaMagazyn
komentarzy

Zespół Backstage Acoustic zagra walentynkowy koncert w Miejskim Domu Kultury. Duet markujący się „najlepszym akustycznym brzemieniem” na scenie pojawi się o godzinie 18:00. Warto zastanowić się nad tą muzyczną propozycją, tym bardziej, iż cały czas w sprzedaży dostępne są bilety (10 zł). Dla osób, które wolą postawić na łut szczęścia, dwie podwójne wejściówki dostępne są w naszym konkursie.

Co zrobić by wygrać bilety? Przede wszystkim trzeba być szybkim i spostrzegawczym. W treści artykułów zamieszczonych na głównej stronie www.erawa.pl umieściliśmy trzy specjalne czerwone serduszka, które prowadzą do konkursowych kart (wystarczy kliknąć). Na jednej z trzech kart wypisane jest specjalne konkursowe hasło, które staje się przepustką do wygrania biletów. Wejściówki otrzymają dwie pierwsze osoby, które na nasz adres [email protected] prześlą poprawnie przepisane hasło.

Miłej zabawy! Wyniki konkursu opublikujemy jako aktualizację wpisu. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z tym co i jak grają panowie z Backstage Acoustic. Występy, między innymi z telewizyjnego programu Must be the music, dostępne są na oficjalnej stronie http://www.backstage.com.pl/.

Aktualizacja: Zasady naszego konkursu były proste, zaproszenia trafiają więc w ręce osób, które wykazały się niezwykłym refleksem. Najszybsi byli krzysiek.9@…pl oraz marzena23031992@…pl, to oni otrzymują podwójne wejściówki na walentynkowy koncert. Dziękujemy jednocześnie za wszystkie zgłoszenia jakie nadesłaliście do nas. Łącznie w przeciągu kilku minut wpłynęło na nasz adres kilkadziesiąt maili. Przypominamy również, iż bilety na koncert  Backstage Acoustic są cały czas dostępne w kasie rawskiego MDK’u. Cena biletu to 10 zł.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz