Nad rawskim zalewem zagrali w plażówkę. 50 zawodników wzięło udział w nowo powstałym turnieju..

erawaSport
komentarzy

50 zawodników wystartowało w wyjątkowym turnieju siatkówki plażowej. Jak się okazało, debiutująca inicjatywa przyciągnęła nad rawski zalew głównie zawodników spoza miasta. Na 25 dwuosobowych drużyn tylko dwie reprezentowały Rawę Mazowiecką.

Plażowe boiska przy rawskim zalewie dziś znów tętniły życiem. Turniejowe eliminacje trwały do późnego popołudnia. Łącznie w sportowej zabawie wystąpiło 50 zawodników. Co ważne, większość z nich w mieście pojawiła się gościnnie.
– Przyjechały tutaj pary nie tylko z Rawy i okolic, ale także z Łodzi i Warszawy. Poziom rozgrywek jest naprawdę fajny – podkreśla Piotr Strożek, inicjator turnieju. I tylko zawodzić może aktywność lokalnych sportowców. Rawę Mazowiecką reprezentowały zaledwie dwie pary.
– Myślałem, że tutaj bardziej poruszę tę lokalną społeczność sportową, natomiast zawodnicy nie odważyli się. Może za rok… – planuje organizator.

Ilość przybyłych gości może jednak cieszyć, szczególnie przez fakt promocji samego miasta. Jeżeli nie zabraknie zaangażowania i także większego promocyjnego wsparcia, wydarzenie ma szansę na sukces. Tym bardziej, że tak urokliwej okolicy do rozgrywania sportowych zawodów w naszym województwie nie jest łatwo znaleźć.

Previous Image
Next Image

info heading

info content>> Śledź najnowsze zdjęcia na naszym Instagramie – instagram.com/erawapl

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz