Najnowsze sportowe doniesienia. Rawscy tenisiści wzięli udział w zmaganiach ogólnopolskich

erawaSport
fot. MLUKS "Dwójka"
komentarzy
Kolejne turnieje to bez względu na wyniki cenne doświadczenia. Tym razem na krajowej arenie stanęło trzech zawodników z Rawy Mazowieckiej. 

W miniony wtorek (27.09) w Zielonej Górze zakończyły się zmagania w I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W zawodach tych udział wzięło dwóch rawian: Patryk Gierach oraz Natan Błaszczyk. Sukces przyszedł już w wieczorny piątek, kiedy to okazało się, że podczas eliminacji Natanowi udało się wywalczyć awans do sobotnich zmagań, w których łącznie udział wzięło ponad 80 osób. Ostatecznie nasi zawodnicy uplasowali się na następujących lokatach:
Patryk Gierach – miejsca 41-48
Natan Błaszczyk – miejsca 49-56. 

W tym samym czasie w dniach 23-25.09 w Białymstoku toczyła się rywalizacja w I Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W rywalizacji, w której udział wzięło 80 tenisistek i tenisistów znalazł się wychowanek MLUKS „Dwójka”- Kuba Polański, dla którego I cykl zmagań ogólnopolskich był kolejnym sprawdzianem umiejętności, a także szansą na doszlifowanie formy przed nadchodzącymi zmaganiami II-ligowymi. Ostatecznie zawodnik z Rawy uplasował się na miejscach 33-36.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz