Najpierw po pijaku zdemolował sklepowe drzwi, później wpadł w ręce munudurowych. Niespokojnie w miniony weekend było na osiedlu Zamkowa Wola…

erawaMiasto
komentarzy

30 letniego wandala zatrzymała rawska policja. Mężczyzna uszkodził drzwi w jednym ze sklepów na ulicy Kazimierza Wielkiego w Rawie Mazowieckiej. Mężczyźnie za spowodowanie strat, grozi teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie maiło miejsce wieczorem w minioną sobotę (19.10). Dyżurny rawskiej policji został powiadomiony o akcie wandalizmu jakiego miał dopuścić się na osiedlu Zamkowa Wola nieznany mężczyzna. Świadek dokładnie opisał chuligana. Po krótkim patrolu okolicy ulicy Kazimierz Wielkiego mundurowi namierzyli podejrzanego mężczyznę. Okazał się z nim 30-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna w chwili zatrzymania był kompletnie pijany, miał w organizmie ponad 3 promile.

Po wytrzeźwieniu przyznał się do uszkodzenia sklepowych drzwi, usprawiedliwiając swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Użytkownik lokalu straty oszacował na 3000 złotych. Za przestępstwo to grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz